| Codruta a întrebat:

Cu ce echipa de la dansez pentru tine tineti :dlove struck?

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Adela Popescu!:XSe implica foarte mult

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu Paula Seling si Tudor (de dragului Paulei) si cu Adela Popescu si Lica Alexandru (datorita dansului; chiar sunt buni).

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! tin cu Adela Popescu si Lica Alexandru.

| membrugirl2010 a răspuns:

Adela.

| winchesters a răspuns:

Cu Adela Popescu si Lica Alexandru. Tu?happy

| zizi000 a răspuns:

Adela si alex. pentru ca alex are un caz emotionant si in plus adela e super, nu ai cum sa nu ti cu ealaughing. Tu cu cine ti?

| Deeanne a răspuns:

Adela Popescu si Lica Alexandru :X

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Cu ella si octavian...deoarece ella are cel mai grav caz...cu crime si boli

| eu_1628 a răspuns:

Paula si Tudorsmug

| Mădălina_8707 a răspuns:

Hey`
Eu sunt inca indecisahee hee
Tin sh cu Ella si Octavian dar si cu Adela sh Alex
Sper ca Ella nu va iesi din concurs:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan cu Paula Seling si Tudor(doar pentru vedeta). Din punct de vedere al dansului, nu mi s-a parut nici-o echipa speciala(cel putin pana acum).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cea mai buna. http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella si Octavian.
Va propun sa o sustineti pe Ella Dumitru participanta la concursul "Dansez Pentru Tine". (Ella Dumitru si parintii ei au sustinut activitatea asociatiilor din Deva, participind la mai multe actiuni din care mentionez Bradul persoanelor cu Dizabilitati din Deva. Simona Dumitru este si ea o persoana cu dizabilitati tintuita intr-un scaun cu rotile.) Cine doreste sa o sustina pe ELLA DUMITRU si pe OCTAVIAN STRUNILA, votati prin SMS : octavian la numarul 1276 - 0,86 euro. - votati prin SMS la 1276 : octavian 0,86 euro -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ella si octavian