| Laura_5858 a întrebat:

Cu ce mijloace de transport ajung la Gradina Botanica din zona 13 Septembrie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce ajunge la Gradina Botanica, am trecut azi pe acolo si m-am uitat.
61, 62, 71, 93, 236, 336, 105

6 răspunsuri:
| VladDu a răspuns:

Cu un taxi ajungi sigurbig grin

| Laura_5858 explică:

Mda. Merci oricum laughing

| Laura_5858 explică:

Nu e prea tarziu, am nevoie pentru duminica. Merci >big grin

| abis a răspuns:

Verifica pe site-ul RATB: http://www.ratb.ro/index.php?page=harta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gradina Botanica e peste drum de Cotroceni, ajungi cu 386 si mai sint citeva plus niste trolee, dar nu le stiu acum. Am sa ma uit azi si-ti zic, daca nu e prea tirziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K, ajung eu inainte de duminica pe acolo happy