| Strongman a întrebat:

Cum as pute-a sa-mi modific parola de pe mess? Dau funda. Urgent am nevoie!

8 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Intri pe mess si apesi sus la Messenger apoi pe Accont Info dupa aceia iti va aparea o pag de web si de acolo sti ce sa faci:d

| Evaa a răspuns:

Hei. happy

intri pe id, si dai sus, dai la Messenger, si vezi ca scrie "My account info " happy

Dai click acolo, o sa-ti ceara sa scrii parola [scrii parola actuala, nu parola care vrei tu sa fie, sper ca intelegi]. si dai pe sign in.

Apoi dai la Sign-In and Security, Change my password.

Prima parola este CEA CURENTA, iar urmatoarele 2 sectiuni sunt pentru parola noua.

Sper ca te-am ajutat macar putin happy

| Mony a răspuns:

Intra pe mess, si chiar sus la fereastra de mess scrie sus MESENGER (si celallate (action, contcat, helpchatterbox) Deci dai acolo unde scrie MESSENGER si este acolo...My acount info... dai acolo si o sa ti se deschida un site (yahoo), si acolo o sa sa-ti apara mai jos CHANGE PASSWORDhappy

sau poti sa intri pe yahoo mail si sus este HY...(numele tau) dai acolo si acolo o sati para Acount Info... dai acolo so acolo o sa-ti apara change passwordhappy

P. S. poate o sa-ti ceara sa te loghezihappy pe yahoo

BAFTA:*

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stiti parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).
Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita de fapt parola contului dumneavoastra de Yahoo! (Yahoo! Mail, Yahoo! 360°, Yahoo! etc. …).

Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo!

Parola contului de Yahoo! trebuie sa contina minim sase (6) caractere si ea poate fi formata din combinatii de litere, cifre si caractere speciale, cum ar fi : +,?, * …etc.

funda?

| Sabi07 a răspuns:

Te loghezi pe yahoo(sau pe ce esti) si dai la acount info bagi acolo parola veche si te duci la Sign-In and Security si dai la Change your password si gata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduceti ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", aveti undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduceti parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de dumneavoastra pentru contul de Yahoo!

| eme a răspuns:

Intri in my account info(sus in lista unde scrie messenger )si dupa ce scrii parola o sa iti apara acolo chane your password.