| puma789 a întrebat:

Cum cresc mai repede lvl-ul la metin2 ro?

60 răspunsuri:
| cocolino01 a răspuns:

Uite aici ceva ce pe mine m-a ajutat! Cei de la Metin2store aniverseaza 5 ani de la infiintare si ca sa-si atraga cati mai multi clienti...cresc playeri 3 lv gratis...pt mai multe lv platesti 5 euro p lv bafta! http://cadourimetin2.yolasite.com/

| Tomcis a răspuns:

Cu itemehappy

| Tomcis a răspuns:

Trebuie sa ai iteme +9 cu Pv,un saman(recomand)pe Buff,atac mare,si cel mai important conteaza ce rasa esti(razboinic,saman, ninja, sura)laughing

| Andrei_Parkour_Sasuke_1987 a răspuns (pentru Tomcis):

Si eu joc metin2 ro pe server taurus lumea albastra si am level 50 joc de 7 zile big grin da nu stiu unde se creste mai repede care ma poate ajuta sa imi dea add masterskills55. multumesc pentru tot.

| CattyDeejay a răspuns:

Exista 2 variante:
1.Esti prost si bagi bani pentru. Inel de Experienta.
2.Esti destept si cauti 1-2 zile cu Hack care cere sa bagi in folderul instalat metin2client.bin si cand intra GM te scoate de pe metin...(Sa fie un Hack cu OneHit, Lure, AttackSpeed, MoveSpeed...)
CPL

| CattyDeejay a răspuns:

Exista 2 Variante:
1.Esti prost si bagi Bani pentru Inelul Experientei.
2.Esti destept si cauti 1-2 zile un Hack, care sa ceara sa bagi in foldurel respectiv metin2client.bn si asa nu te prinde Gmwinking. A, si nu uita ca sa cresti hacku-l trebuie sa aiba Mantii, AutoAttack, AttackSpeed, MoveSpeed... Daca vrei bani cauta si FishBotwinking
Bafta

| NormiCraft a răspuns:

Nu stiu cum fac lvl mai repede

| NormiCraft a răspuns:

Lvl faci repede cu mantie sau hack sau daca nu cu lata +6 si te tuci la orci si aduni multi

| NormiCraft a răspuns:

Dar daca ai lv 23 si freau sa fac lv 25 ce fac cum cresc

| NormiCraft a răspuns:

Daca am lv 26 sabie de argind +4 costul furnica rosie+2 cum fac lv 30

| generosu a răspuns:

Eu am lvl 21 si am m2 la aura si fac lure extraordinar la salbatici de toate felurile am sa o tin asa pana la lvl 30 si apoi la salbaticiwinking apoi de la 35 in desert pana pe la 40 cred sau la bo daca o sa am armat pana atunci. bft si voua big grin

| dinupatriciu22 a răspuns:

Pai n-ai cum sa cresti mai repede doar daca folosesti hack sau inel exp

| kamarin a răspuns:

Daca chiar vrei sa cresti repede, incearca prima data la amazoane, apoi la savagi, pana la 30/35
de la 35 te duci in desert putin mai jos in desert. faci lure, fain ca sunt apropiati, si plus de asat cu cat omori mai repede, cu atat apar mai des. apoi intre timp fa-ti cal armat.si bate metine de 45...asta daca ai arma si armura buna
+8/9 de preferinta
eu va urez bafta...si app nu va trebuie inel de exp.mai greu dar sigur tongue

| kamarin a răspuns:

Daca chiar vrei sa cresti repede,incearca prima data la amazoane,apoi la savagi,pana la 30/35
de la 35 te duci in desert putin mai jos in desert.faci lure ,fain ca sunt apropiati,si plus de asat cu cat omori mai repede,cu atat apar mai des.apoi intre timp fati cal armat.si bate metine de 45...asta daca ai arma si armura buna
+8/9 de preferinta
eu va urez bafta...si app nu va trebe inel de exp.mai greu dar sigur tongue

| alezandra a răspuns:

Sunt GM daca e intreaba-ma daca vrei vreun item

| Dan550 a răspuns:

Destul de veche intrebarea.dar totusi poate te mai uiti happy
Levelul pe metin2 ro se face foarte greu dar depinde si de timpul liber si levelul tai actual.
Pe MetinRo fa lure de cate 9 - 10 "grupe"
Adica sa spunem ca omori 27 amazoane odata. daca esti level cat de cat mare.
Omori 27 odata si faci cel putin 34 % XP

| iordachezoica a răspuns:

E greu sa cresti pe ro iti recomand sa joci pe servere private cum ar fi HAMMER SI FUN

| Andrei_Parkour_Sasuke_1987 a răspuns:

Si eu joc metin2 ro pe server taurus am level 50 si joc de 7 zile rolling on the floor) dar nu stiu unde se creste de la level 50 mai repede care ma poate ajuta sa imi dea add masterskills55. multumesc pentru tot.

| Extrem_1967 a răspuns:

Uite,eu sunt GM pe mt2ro si este greu sa cresti, te-as sfatui sa cumperi inel de exoerienta

| anamaria090999 a răspuns:

Pai la ce lvl esti? auzi intra pe yd meu anamaria090999 si intreaba-ma cand esti ok?

| Spanu_Iustin_1996 a răspuns:

Pai depinde ce lv esti si pe ce sv esti ca da esti pe volans te cresc eu daca e

| mamama a răspuns:

Este greu sa cresti pe metin2ro ia cont deaicea id scryssed parola amateratsu gemeni hydra cont id nobill parola thedragons95 si inca unul va mai dau dar e blocat puteti sal deblochati de pe siteurile alea draco lvl81 3 sau 4 magii la p mental war id dracuvan parola inferno123 incercatile merg daca vau mers dati-mi pm sunt pe pegasus ligalegendel sau xxxOTDxxx pe gasus nu uitati sper ca vau fost de folos happy funda?

| Fcsb_Ionut_1981 a răspuns:

Pai eu am facut level 23 in 2 zile. Secretul: incearca sa bati mobi cu 4-5 levele mai mari decat tine! Fa foarte multe misiuni, te ajuta sa faci bani, plus, cu banii strangi, intri ch1 si cumperi niste otele imediat, mai ales ca acuma un otel +6 pe ro e 200k max, aaca vrei sa te ajut dai add la numele DoCpLayaHarD!