| Ruxiii a întrebat:

Cum explicati ca, daca urmarim un film la cinematograf sau la televizor, nu ne place, de regula, sa fim singuri?

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ne place sa ne uitam impreuna

| zozo74 a răspuns:

Usor -omul este o fiinta sociabila(omul normal) iar practic orice stare fie el stare de bine sau rau, entuziasm, fericire sau suparare vrea sa o impartaseasca cu semenii sai. Fundita?

| Smilee4Mee a răspuns:

Pt ca nu ai cu cine rade sau discuta intamplarile din filmwinking?

| Joker1958 a răspuns:

Pentru ca e mai bine sa te uiti la un film bun q prietenii/familia decat sa te uiti singur, oricum asta depinde si de persoana, mie imi place sa ma uit singur de regula la filme decat sa ai pe cineva pe care il displaci mai bine singurwinking

| portalultautv a răspuns:

Mie imi place sa vad singur. Am fost la http://www.portalultautv.ro/surori-bune-si-nebune-sisters-2015/ si a fost super