| ady_4274 a întrebat:

Cum fac cont la conquiztador plzplzplzpzl

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar cum faci ma ca zice e-mail nume si cou ala tampit si parola unde o scriu si cum ma loaghez sa joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o sugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca si eu caut cum sa imi fac.

| Skrillex13 a răspuns:

Intri pe http://www.conquiztador.ro ---> Scrie intr-ul dreptunghi cont nou --->dai acolo si scrii adresa de e-mail, numele pe care il vrei(Ady2011, Adytzu67)Si codul de verificare, dai ok sau ce scrie si dupa ce e gata iti apare un tabel in care scrie ceva de inbox si spam---->intri in mail-uri--->dai la inbox sau spam--->unde gasesti ca scrie noreply@conquiztador.ro inregistrare----> iti da acolo username-ul si parola--->http://www.conquiztador.ro---->scriia acolo numele de jucator si parola----> inceperea jocului---->dai unde scrie acolo conquiztador---->si acolo ai biltzkrieg,razboi de cucerire,camera de duel,separeu, junior, goleador(sporturi)si competitia scurta la care daca te bagi vei juca 3 jocuri incontinuuuuuuuu!:))sper ca ti-am fost de ajutor! 9funda plizz!)pentru ca am dat cel mai lung raspunssss! ok! by3, by3:-h

| HasuX a răspuns:

Intri pe conquiztador si langa casutele albe pentru cont si parola scrie cont nou. Mai departe e usor.

| PaulTalent a răspuns:

Cum completez acolo la cod de verificare?

| killer13 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu

| vlad_3433 a răspuns:

Pai scrii pe google conquiztador si dai primul ling si acolo scrie cont nou apesi acolo si faci cont si dupa accea intri pe mess si astepti un mesaj si dai clik pe el

| mijali a răspuns:

Nu mi-a

| mijali a răspuns:

Tu in mata ca nu mi-a folosit la nimic

| nothingGonnaChangeMyLoveForyou2 a răspuns:

Frate uitete la data pc-ului si aici inclus, data.ora.incearca sa le dai cum e ora actuala de exemplu 2.04. 2013 ora 21:30, succes