| Fantomita a întrebat:

Cum fac level pe Molehill Empire Ro?

Răspuns Câştigător
| gummy a răspuns:

Trebuie sa vinzi legumele si la un moment dat te anunta printr-un mesaj ca ai trecut la un nou nivel. funda?

11 răspunsuri:
| Petrisor_9606 a răspuns:

Trebuie sa cultivi in continuare morcovi si salata si vei observa ca scorul iti va creste. dupa ce plantezi de cateva ori, vei primi un mesaj de la ei si iti vor spune ca ai trecut la urmatorul nivel!
Mult succes!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultivezi legume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultivi legumele si le vinzi, primesti tp-uri si ca sa iti sporesti productia scoti buruienile, pietrele, lemnul si cirtitele intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, plantezi in continuare salate si morcovi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomita.de exemplu iti da mesaj:"ai atins un nou nivel.acum poti planta ...si! pentru a face lv usor plantezi ce iti apare in mesaj. nu poti planta numai morcovi si salata. pui plantele care le "deblochezi" facand lv. legumele le vinzi in schimbul banilor(tp) pentru a cumpara a doua gradina si nu numai.cu a doua gradina faci 2x exp 2x bani! sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa plantezi tot ce ai ca sa faci scor pentru ca asa faci level.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, trebuie doar sa plantezi si sa recoltezi plante.
Cand vei avea level nou vei primi un mesaj.
Cu cat esti de level mai mare cu atat levelul sa face mai greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-am mai zis o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la level 11 si inca ma chinui dar trebuie sa stii sa te descurci sa plantezi si ce anume sa plantezi pentru bani iti vin clienti sau vinzi la piata deci trebuie sa plantezi cat mai multe legume si sa le recoltezi. funda?

| Pufylache a răspuns:

Fantomita e foarte usor sa faci lv zi-mi pe ce sv joci si iti voi da eu legume ca sa le planeti in caz ca nu ai bani eu sunt pe sv 2 numetongueitykku daca vrei da-mi mesaj

| Pufylache a răspuns:

Fantomita zi-mi pe ce sv esti si te voi ajuta eu contacteazama pe sv2 numetongueitykku