| Cipriyy a întrebat:

Cum fac o poza asa pe Photoscape? http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/......9657_n.jpg

Răspuns Câştigător
| scumpika1998 a răspuns:

Simplu...in primul rand iti cauti o poza pe care vrei sa o editezi asa, apoi intri pe program la Batch Editor, in dreapta trebuie sa-ti apara Home, Filter si Object, tu vei da pe object si iti va aparea mai jos photo 1, 2, 3, 4, .tu dai de ex la photo 1 si vei putea selecta orice imagine din PC-ul tau care va aparea pe poza aleasa pentru editat...cat despre scris intri la Editor tot in cadrul programului si desigur la object unde iti va aparea mai spre stanga un,, T", dai pe el si scrii ce vrei.Aranjarea pozei si ordinea ideilor iti apartine! Sper ca te-am ajutat!