| starky24 a întrebat:

Cum fac sa editez o fotografie adica sa-i [un borduri sa-i pun culori etc?

Răspuns Câştigător
| haker a răspuns:

Cu gimp este un program foarte bun aptroape la fel de bun ca Adobe, dar gimp are avantajul ca e free(gratuit)!

1 răspuns:
| xAnniie a răspuns:

Descarca photoscape, si dai la " Combine", apoi la " Add" ( Sus in dreapta), adaugi poza dorita, apoi dai la "Edit"( tot in dreapta sus), apoi dai jos la "Margin". - Daca vrei sa ii faci margini
Si sunt mai multe smecherii. Uite un site de unde te poti informa : http://www.photoscape.org/ps/main/index.php
Sper ca ti-am fost de ajutor. Bii3!; x