| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a întrebat:

Cum faca sa apara la status cu albastru si castile alea ce melodie ascult pe winamp?

Răspuns Câştigător
| LonelyGirl01 a răspuns:

Este un program care se numeste Winamp status sau ceva in genu`...Cauta-l pe net! Sigur il gasesti^^

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Sa-ti apara la status melodia pe care o asculti instalezi ym(9, 8,7)_nowPlaying_v4.6

| LoOvE a răspuns:

Descarci de aiki.La mine a mers :X;))

http://numedecod.ro/Yahoo_Messenger_NowPlaying/

| Cher22 a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa descarci nimic .Deci.Ai messu deschis ( adica in fata :d. ) vezi un pic mai jos scrie ' plug-ins ' dai click si iti alegi ce still de muzica vrei sa asculti. Si.
Eu asa am facut sper ca ai inteles. Fundaa?

| Ionutz1998 a răspuns:

Iti trebuie un plughin