| vasyutza a întrebat:

Cum gasesc pe net poze care se misca? funda cred

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Cred ca te pot ajuta :)
Intra pe www.google.ro si scrie poze miscatoare sau animate si cu siguranta vei gasi :)

Bafta la cautat!

14 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Scrii pe google: poze in format GIF si gasesti mii de poze (sau photo GIF)

Răspuns utilizator avertizat
| lol23 a răspuns:

Scrie GIF pe google imageswinking

| cockye a răspuns:

Poy dai la google scrii ce imagini doresti si la sfarsit dupa ce ai scrii numele la imagini scrii gif happy. sau poti scrie direct gif si gaseste cu sutele happy. Funda?

| DyaNa1337 a răspuns:

Scrie pe google: gifs
si ai acolo cate vrei big grin

| debbieCrain a răspuns:

E un site super marfa tumblr.gasesti poze in draci cu cine vrei uhsi editate marfa si cum vrei tu sa e miste... sper sa iti placa... funda te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie poze miscatoare pentru desktop

| Silly a răspuns:

Cauti animatii

| Eduardo156 a răspuns:

Http://fripta.com/u.php?user=L3T4L intra aici si ai sa vezi