| Al3X_5805 a întrebat:

Cum imi fac cont pe NERDMT2 cine stie ii dau fundita!

6 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Usor dai pe register si iti da niste pasi cum ar fi 1 numele de membru 2 parola 3 mail-ul si ce iti mai cere pe acolo...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah am si eu o problema! Cand intru in joc si scriu numele si parola de la cont imi zice ca numele sau/si parola gresita! Ce sa fac in privinta cu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea sa ii fac cont sa dea add teodosiutiberiu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce trebuie sa scriu la Vronmae vno usnrere Bnudseknazelrin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi zice ce trebuie sa scriu la toata inregistrarea va rog frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al3x dai Angela la alea 3 intrebari de jos