| amiileila a întrebat:

Cum ma pot urca pe un bloc? Stiti cum multa lume isi face poze pe blocuri, dar cum ajung acolo?

4 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Pe scări laughing), doamne pentru o poză nu mi-aş risca viaţa aşa happy

| Ingerul00 a răspuns:

La fiecare bloc este o scara care duce pe acoperiswinking, daca nu ai gasit la tine cauta in alte blocuri daca vrei neaparat de tare sa iti faci poze pe acoperis big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Cu vaporul.

Fiecare scară are la ultimul etaj inca un etaj dupa caz care duce deasupra. Acum depinde daca sunt sau nu deschise.

| LeZizu a răspuns:

Sa iti zic la mine la bloc cum este.
Din 4 scari, 2 scari au usa cu care poti sa iesi pe bloc si cineva din bloc are cheie de pe scara.
Deci afla unde este aceea usita si cine are cheia

Întrebări recente