| amiileila a întrebat:

Cum ma pot urca pe un bloc? Stiti cum multa lume isi face poze pe blocuri, dar cum ajung acolo?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Cu vaporul.

Fiecare scară are la ultimul etaj inca un etaj dupa caz care duce deasupra. Acum depinde daca sunt sau nu deschise.

| Carla01 a răspuns:

Pe scări laughing), doamne pentru o poză nu mi-aş risca viaţa aşa happy

| LeZizu a răspuns:

Sa iti zic la mine la bloc cum este.
Din 4 scari, 2 scari au usa cu care poti sa iesi pe bloc si cineva din bloc are cheie de pe scara.
Deci afla unde este aceea usita si cine are cheia

| Ingerul00 a răspuns:

La fiecare bloc este o scara care duce pe acoperiswinking, daca nu ai gasit la tine cauta in alte blocuri daca vrei neaparat de tare sa iti faci poze pe acoperis big grin