| AndreiDesire a întrebat:

Cum merge cu cazarea la mare?
Eu planuiecs ca aceasta vara sa merg cu niste prieteni la mare, ideea este ca nu am de unde sa stiu 100% care si daca vine si doresc sa stiu daca pot sa gasesc cazare ieftina pe loc, gen 1-2 saptamani inainte sa mergem in Constanta. Idee este ca noi avem undeva la 16 ani si bani prea multi nu sunt. In final doresc sa stiu daca pot gasi preturi asemanatoare ca acum la cazare ieftina in Constanta cu 2 saptamani inainte sa plecam.
Locatia ar fi probabil Navodari pentru ca acolo e ieftin.

6 răspunsuri:
| poterake19 a răspuns:

Gasesti apartamente cu 100-150 lei pe zi cam asa.Ai putea incerca pe Trivago, RBNB poate gasesti cu 70 80 lei.

| alina2k18 a răspuns:

Depinde in ce perioada mergi, de Rusalii e scump ca atunci incepe practic sa fie sezonul, faci tot posibilul sa mergi pana atunci sau dupa Sfanta Maria.
Navodari e o statiune scumpa.
Orienteaza-te spre sud pentru mai ieftin.
Pe booking mai gasesti sau si pe olx.

| darrio2007 a răspuns:

Care vară, de anul ăsta?

| sierra1 a răspuns:

Cortul din camping e sfânt și indeplinște condițiile tale

| Panamax a răspuns:

Vara asta s-a dus. Poate vei sa pleci anul viitor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cobori în gară la Năvodari.
Acolo așteaptă localnici și îți oferă cazare.