| Gabi_2651 a întrebat:

ca tot omul vreau sa plec si eu cateva zile la mare. Costinesti sau Vama Veche, ce spuneti? si cel mai important e cazarea. Daca unii dintre voi ati fost vara trecuta la mare si stiti unde pot gasi o cazare decenta, si cu preturi acceptabile, va rog sa ma ajutati. Funda si voturiwinking
O zi buna! happy

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Nu am fost personal dar, prietena mea a fost la Costinesti si s-a cazat parca la vila Alin. Oricum am inteles ca sunt preturi foarte accesibile si foarte frumos:D
http://www.infocazarecostinesti.ro/cazare-costinesti/Vila-Alin.html

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

100 la suta Costinesti e mult mai misto plus ca ai ce sa faci iar in vama vin toti drogatii si nudisti e jale acolo daca ai stii ce am vazut pe acolo...laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer Costinești, cu gazda te descurci la fața locului!
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Pai eu ti-as sugera Costinesti am fost de 2 ori acolo si vara trecuta si chiar mi-a placut.nu ti-as sugera sa mergi la Vama Veche pentru ca acolo sunt oamenii dezbracati(mai ales barbati) si sunt numai betivi pe acolo.Deci in Costinesti este mult mai frumos de cate ori am mers eu pe aceea plaja m-am distrat, am mers la concerte si multe altele.Nu stiu in ce loc sa-ti spun unde sa te casezi, pentru ca eu am fost cazata unde va langa mare.Deci daca vei sti locul la plaja cand vei intra in apa si cand iesi si de pe plaja mergi drept inante va fi o ulita sa-i spunem asa mergi inante si in a doua vei merge si acolo sunt mai multe case/apartament pentru cazari.
Pa, pa!

| Bibuşca a răspuns:

Mai vreau sa iti spun ceva nu trebuie sa te casezi acum pentru ca eu cand am fost acolo sunt oamenii cu apartamente foarte multe cu cazari care te primesc.Cand am ajuns la Costinesti atunci m-am dus in curtile oamenilor cu cazari ca te anuntau ca te vedea ca esti turist este mai simplu asa.

| Gabi_2651 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri si sfaturi happy. Am sa-mi gasesc gazda cand ajung acolo. Pare mai simplu asahee hee
O seara faina in continuare si fiti cu ochii pe cer in seara asta tongue

| PetreConstanta a răspuns:

Imi pare rau dar eu stau la hotel