| ILoveUSoMuch a întrebat:

Cum pot face bani pe IMVU? Cine imi spune cele mai multe variante va primi fundita si votbig grin

Răspuns Câştigător
| xLikeTpu a răspuns:

Bună.
Ca sa faci bani urmează astea :

-Intra in imvu, pe internet, dai clik la earn credits.
-Apoi dai clik pe Invite and refer people. Dai "BY EMAIL"
-La your friend's email pui emailul tau. iar la your friend's name pui numele tau de pe imvu deci mai pe scurt la numele prietenului pui numele tau, iar la emailul prietenului pui emailul tau!
-Vei primi un mail pe id-ul pe care ti-ai facut contul, cu YES or NO. Pui YES apoi creezi un cont ( dai de 2 ori clic pe yes, sa se deschida 2 ferestre NEAPARAT! ). Creezi un cont cu email invalid gen: dyhuksdkjdhuidojhujkhf@yahoo.com [laughing]. asa deci, apoi, dupa ce creezi contul. intri pe alt computer sau rogi o prieten/prietena sa iti intre pe cont, te invita de 5 ori si primesti 1500$.( poți face asta de cîte ori vrei pe zi ).
Bafta!