| νєησм a întrebat:

Cum pot folosi programul Fraps? Stiu este de filmat dar n-am nici o idee cum sa filmez cu acesta funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sample happy stiu, e un prog de filmat (il am si eu laughing ) deci tii dau in cativa pasi: trebuie sa fie versiunea full. Daca e full ti o arata intr un patrat mai rotunjor, dar daca e versiunea demo, arata ca un dreptunghi ascutit happy si acum A. T. E. N. T. I. Etonguerogramul merge doar in jocuri!]]]]] happy acum fa asa: du te la fps si pune pe 60 fps apoi la movies nu bifezi si debifezi nimic, dar acolo undeva iti arata un cerc cu overline parca acolo seteaza stanga-sus happy tot acolo la hotkey nu stiu cum, pui tasta pe care o dai ca sa filmezi(cand filmezi numerele din stanga-sus, ti le arata cu rosu.Ca sa le opresti apesi tot butonv ales de tine happy

| BOGDAN a răspuns:

Se poate ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum setezi timpul