| LoneWolff a întrebat:

Hei Salut.
Imi puteti spune de ce cand filmez cu fraps nu am mai mult de 20 de fps, iar cand nu filmez am mai mult de 60 de fps si nu stiu ce sa fac.Am mai filmat cu fraps in trecut si imi mergea foarte bine acum nu stiu ce are. Sper ca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| SE3B a răspuns:

Depinde de componentele pc ului tau laughing Daca ai un pc din asta mai bunicel incearca sa filmezi cu Nvidia Share (in caz ca ai placa video de la Nvidia btw).
Daca nu ai placa video compatibila cu aceasta functie de la Nvidia iti sugerez sa descarci OBS sau Mirilis Action, sunt foarte ok si ele.

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Dar tu ai placa video amd sau nVIDIA? Daca ai nVIDIA de ce nu filmezi cu shadowpay

| MasterGamer1995 a răspuns:

Poate ai framerate-ul blocat la 20 de cadre pe secunda si nu ti-ai dat seama (in fraps)

| iiLeopard a răspuns:

Ar putea fi o problema de la setari sau chiar de la joc. Acum cativa ani si eu filmam cu Fraps si aveam aceeasi problema ca tine. Incearca sa folosesti alt program precum OBS, Action Mirilis, Bandicam etc