| Annitu a întrebat:

Cum pot sa fac un film in care sa se deruleze ce poze vreau eu si in acelasi timp sa se auda o melodie... Daca NU intelegeti ce vreau sa spun... uitati un ex :http://www.youtube.com/watch?v=QnJB2WPK4L4

SPUNETI-MI SI MIE CU CE PROGRAM SE FACE GENUL ASTA DE FILMULETE!:x

va rooog!:(

Răspuns Câştigător
| Parintele a răspuns:

Cu ajutorul softului Windows Movie Maker din Windows.Il gasesti in Start/ Programs

24 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Photo movie maker - il are orice windows

| Bishop a răspuns:

Prin windows movie maker, il poti descarca de aici http://download.cnet.com/......0_4-0.html

| Annitu explică:

Aha...si cum il fac in windows movie maker?big grin

| Annitu explică:

No God E CEL MAI TARE DE PE SITE-UL ASTA!love strucklove strucklove strucklove struck

| andreea_8479 a răspuns:

Start-search-scrii movie maker sh vei gasi acolowinking

succes

| sebastian_2565 a răspuns:

Photoshow e cel mai Ok

| AndutzaAndu09 a răspuns:

Muvee reval, este cea ce iti trebuie, il donaldezi de pe net!

| lady love a răspuns:

Powerpointsmug?
cred.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este movie maker...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foloseste dvd slide show gui e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e windows movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb putin cu mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu windows movie maker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul lui Cristall si poti sa-l descrci acolo poti viziona filme tot ce are video etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai puteti face poze doar sa aratati bine ca daca nu aratati bine va strica enuanta eu am facut un filmulet despre onoare si monstru si mi-a reusit pentru ca aratam bine id meu este ta.scumpetealove struck

| AnnyXD a răspuns:

Unde gasesc Photo movie maker

| deidi13 a răspuns:

Pai ar trebuie sa te mai consulti cu cineva sau sa cauti program de facut filmulete

| jamaica a răspuns:

Da

| VgBnT a răspuns:

Cel mai simplu program pentru poze este WinowsMuveMaker il gasesti tot timpul la tine in PC. intri la START-ALL-PROGRAMS si iti apare programul este foarte simplu. daca nu sti sa il folosesti da-mi add la ID-ul de mess (alpha_aisha2001) si te voi ajuta eu cu tot ce ai nevoie pana la linux!