| bogdy9696 a întrebat:

Cum pot sa imi fac tot pachetul de carti la jocul cu Yu-GI-OH cu Joey? Un prieten si-a facut si are toate cartile din joc.Si vreau sa stiu cum a facut sa nu mai joc atata sa castig cartile

2 răspunsuri:
| Dragos777 a răspuns:

Iti spun eu, cand mai jucati jocuri din astea, te duci la baieti, le aplici o perversa, le iei cartile si gata.da cel mai bine ar fi sa te reprofilezi pe alt gen de jocuri, ceva de strategie.pana mea.deja jocul asta e pentru copii de clasele 1-4 straight face