| SkaterProFY a întrebat:

Cum pot sa-mi bag pe youtube o melodie...Imi ziceti va roghappy

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

It zic da trebuie sa it faci cont uite sa it facem contul http://www.youtube.com/create_account?next=%2F

username: ex alexandrasasusaku
location: Romania
Date of birth daca: nu ai 18 ani it sugerez sa pui mai mult!
Gender:Male Female female e femei Male e barbati I accept dai
Your curent email adres: emailu tau
Chose Password o parola exemplu calculator
Re-enter password: repeti parola
World verification codu de acolo

Gata confirma emailu!

apoi accezeaza linkul te-ai logat pe Sing in scrii asa ce email ai folosit tu emailu tau la username parola care ai pus-o tu gata esti logat acum da pe uplod
upload video
selectezi ceva video ori mp3 adica muzica vara showvideo fara poze si video cu poze sau imagini care se misca si ai rabdare cand a auns la 100% o sat apara Your file has been uploaded. We are now processing the video... dai in jos cu mausu si dai save changes

Gata! tiai pus o melodie

Acum im dai fundita bine meritata?

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Ai intrat pe youtube, unde ai bara pentru cautare, langa e "search", "browse" si la final "upload". Dai click pe upload si o sa-ti apara "Upload video" or "Record from webcam", dai click pe Upload Video.

Sus iti apare timpul, cat trebuie sa astepti pana ce va fi gata uploadat video-ul.

Completezi titlul;

Scrii descrierea;

Scrii niste cuvinte cheie pentru a putea fi gasit video-ul tau ex.( numele video-ului, numele contului tau, official version samd );

Selectezi categoria;

La privacy lasi prima bulina selectata;

Si la final, dai click pe "Save changes".

Te uiti sus, si cand ti-a scris "Your file has been uploaded", e gata, video-ul tau a fost adaugat.

| andreyusnice a răspuns:

E foarte usor.Iti faci cont si dupa aceea da-i upload.Eu am cont pe youtube:andreyusgw2.Bafta!(daca nu ai 18 ani sa pui si tu o varsta mai mare(eu am pus 30 si ceva)

| noName_8681 a răspuns:

Pai trebuie sa iti faci cont. Dar pe youtube nu poti baga o melodie asa ca pe trilulilu. Tre sa fie ceva video, alfel nu ai cum happy.

Răspuns utilizator avertizat
| ZapPy a răspuns:

Nu poti o melodie.Trebuie sa fie un clip si pe fundal probabil sa pui melodia.
Upload ii simplu, cand accesesi site'u este acolo sus destul de vizibil Upload si de acolo Browse... ii usor de acolo.

| scapadeplictiseala a răspuns:

Iti faci cont pe youtube si dai upload video

| Luna_Printesa_1991 a răspuns:

Nu este adevarat ce se spune mai jos ca sa iti faci un video cu poze cu u sau altcineva trebuie sa ai windows live essential asa poti sa iti creezi propria inregistrare si se baga de pe aceasta aplicatie direct pe youtube. Aceasta aplicatie se descarca gratuit si se instaleaza foarte usor

| Srb_Denis_1999 a răspuns:

Cum