| Aicilef a întrebat:

Cum pot sa scriu pe hi5 colorat? sau sa fie scrisul mai mare? cine ma ajuta sh pe minebatting eyelashesFunda!

Răspuns Câştigător
| F_5241 a răspuns:

Http://www.hi5-codes.com/codes/hi5-text-codes.asp
sper sa te ajute :)

10 răspunsuri:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/hi5/unelte-de-scris-pe-hi5/

Dai putin mai in jos si iti explica exact cum sa faci sa scrii colorat/subliniat/inclinat etc. Trebuie doar sa ai rabdare si sa citesti cu atentie!

| naf29 a răspuns:

< a style = " color : Aqua " > AICI SCRII TEXTUL DORIT < / h 1 >
AM PUS SPATIU intre fiecare caracter, daca nu intelegi exact imi dai un mesaj si te ajut cu mare drag, fara spatiu, nu vei vedea cum se face. Mai jos am sa dau click sa vezi cum arata textul pe hi5.
Acolo unde scrie AQUA aceea este culoarea, poti alege ce culoare vrei numai sa o scrii in eng sau daca nu merge sa cauti pe google HTML COLORS si sunt niste coduri, bagi codul in loc de nume si asta va merge sigur, iar unde vezi H1 acea este marimea, poti scrie de la H1( care e ce-a mai mare ) pana la H5( care e cel mai mic).

| naf29 a răspuns:

TEXTUL DORIT

| dracosu a răspuns:

Ca sa scrii mare pui textul intre comentariu

Ca sa scrii colorat pui textul intre comentariu (iti alegi culoarea si scrii numele in engleza

Ca sa scrii cu smile-uri ca pe mess scrii textul pe http://www.YSmile.info :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii mai mare stiu da sa scrii colorat mnu stiu inainte de comm faci asta lipit si apoi scrii commu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar am nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici http://informatii4u.blogspot.com/

| căpşiună a răspuns:

Este un cod
adica asta:
< font color = " red " size="5" > aici scrii mareee < / font > [si fa'l sa fie unu langa altul literele ca altfel nulam putut trimite!]
asa si :aclo unde scriie red alege o culoare de pe: http://www.poqbum.com/tutorials/various_3.php?lng=ro
la size este marimea, alege dela 1 pana...
shii aclo la "aici scrii maaree" stergi si scrii ce vrei sa scrii la comentariul tau.
sau mai este :daca vrei sa scrii gros bagi in fata codului si la capat :. | sau sa fie trecuta cu o linie :... | sau scriere Italic:.
| sper ca tziam fost de folos :*.

| căpşiună a răspuns:

AM PUS SPATIU intre fiecare caracter, daca nu intelegi exact imi dai un mesaj si te ajut cu mare drag, fara spatiu, nu vei vedea cum se face.