| ioiomama a întrebat:

Cum pot schimba butucul axul de la pedale la bicla de munde dau funda pentru site sau explicatii si ce trebuie multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dumbass_7741 a răspuns:

Deci depinde daca e pe monobloc sau pe cosuri de bile. Daca e pe monobloc n-ai nici o sanasa sa-l schimbi ca iti trebuie cheie speciala dar poti merge la un magazin de bicle sa le zici sal schimb, iar daca e pe cosuri cu bile are un filet care il desfaci cu o dalta si un ciocan da foarte usor sa nu strici filetul. Funda?

1 răspuns:
| ioiomama explică:

Munte nu munde