| dorin1234 a întrebat:

Cum sa fac un server de cs tot hostat tot tot explicit! fundita + vot si apropo si un addons de furien bun!

3 răspunsuri:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Hostat nu poti decat daca vorbesti cu, cine care hosteaza tine servere si alea sunt pe bani... iar servere de cs 1.6 se fac usr, caute pe google ca sunt tutoriale pas cu pas.

| zKw a răspuns:

Furien.FhG.Ro! Arme CSO +Powers +XP

| Dănuț_Constantin_1997 a răspuns:

Salut! Nu se poate face un sv hostat fara sa dai bani! Eu iti recomand gazdurirejocuri.com! Nu costa mult! Si addonsul de furien am eu cu xp-clase-credite are 8 clase daca esti interesant add YAhoo danut_x!