| Cum0Cheama a întrebat:

Cum schimb data de nastere pe facebook?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| TunaBella a răspuns:

E foarte simplu, intri la editare profile o sa-ti apara ceva legat de data modifici si salvezi. sper sa te descurci. Iubire si Zambete ღ http://www.facebook.com/pages/Iubire-si-Zambete-%E1%83%A6/295300317164877 intrati! merita! plictiseala va disparea cu un simplu click!♥

3 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Buna,Xoxo,trebuie sa dai sus in dreapta la editare profil si acolo o sa iti apara si dupa ce modifici dai la salvati modificari funda?

| ingerpufos a răspuns:

Cred ca dai acolo la editare profil...si de acolo op poti schimba mi se pare ad nu sunt sigura...succes funda?

| DeeaIngerasha a răspuns:

Pe facebook iti apare in dreapta sus "Editeaza profilul" dai click, dupa care in stanga sus alegi "Informatii de baza" si acolo iti apare data de nastere, o schimbi si dupa dai jos "Salveaza modificarile:. Sper ca te-am ajutat.