| JustFun01 a întrebat:

Cum imi schimb data de nastere de la facebook?

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Pai te pune sa confirmi data nasterii scrisa in casuta de mai sus. Da si tu confirmare. Ce scrie acolo?

11 răspunsuri:
| Tynnna a răspuns:

Daca ai timeline, sub poza de profil gasesti Despre/About. Dai click si te duce catre pagina cu toate informatiile despre tine. La Informatii de baza/Basic Information dai Editeaza/Edit. :*

| JustFun01 explică (pentru Tynnna):

Imi arata asta cand dau Please confirm your birthday by checking the box above.

Alte răspunsuri
| Tynnna a răspuns (pentru JustFun01):

Pai te pune sa confirmi data nasterii scrisa in casuta de mai sus. Da si tu confirmare. Ce scrie acolo?

Alte răspunsuri
| costellodonatz a răspuns:

Sus pe prima pagina ai optiunea ''Editeaza profilul'', iar la sectiunea ''informatii de baza'' poti sa modifici data nasterii, sexul, orasul actual etc. Succes.

| TinyPearl a răspuns:

Mergi pe profilul tau, dai la despre mine si selectezi informatii de baza happy si acolo poti sa iti schimbi data de nastere/relatii/sexul/etc.

Alte răspunsuri