| ingeras_5045 a întrebat:

Cum se fura cu catel la barn buddy? smecheria cu tab nu mai merge. crying

4 răspunsuri:
| pissiic a răspuns:

Nu se mai poate fura momentannn :* fundita?!

| Aℓida a răspuns:

Pai daca acel catsel nu are mancare...se gandeshte la ea, si poti furabig grinbine'...nah te mai uiti daca a mai furat cinevathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa! Vreau sa aflu noua metodaa; x!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 intri p ferma vecinului...
2 iei mana pentru furat
3 apesi tab pana apare patratelul galben pe planta care o vei fura
4 dai enter
5 apoi... iti apare chestia aia in care iti sp ca te-a muskt cainele
6 dai ok si incepi sa furi : dai click p planta... si dupa ok cand iti spune ca ti-a luat banii...
7 dupa c ai furat dai "refresh" (acolo sus sub prima bara... nu stiu cum se num.) SAU F5 DUPA TASTATURA.
8. dupa reincarcarea jocului... iti vin tooti banii inapoi.winkingsper sa iti fie de folos(APROPOM EU SUNT sebi)