| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodia originala din reclama de pe DisneyChannel cu filmele disney de vara asta, aia cu everybody story i sau reclama sa mi-o dati...va rogbig grin
Dau fundita

4 răspunsuri:
| Alii a răspuns:

Ellie Goulding -'Starry Eyed'. fundita:X?

Răspuns utilizator avertizat
| denisa0906 a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed

Here is the video_---_http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt costy
am vazut si eu un film pe disney channel dar nu il gasesc ma poti ajuta filmul avea o poveste a unei fete care se indragostise de o vedeta il chema parca cris uaiter astept raspuns ori aici ori pe id meu tudor.costy