| Gufiii a întrebat:

Cum trimiti un comentariu cu poza UNDE NU EXISTA BUTONUL ATACH pe un joc gen lady popular... funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incarca poza aici http://imgur.com/ (click pe ''computer''->te duci in computer la locatia pozei prin fereastra deschisa si dublu click pe poza->click pe Start Upload )Acum copiezi al treilea link unde scrie ''HTML Image (websites / blogs)'' ->copiezi tot scriptul de sub el si apoi ii dai paste(lipire) acolo unde vrei sa-ti apara poza pe acel chat/site/blog/forum...Sub script poti sa scrii comentariul la ea sau ce vrei tu sa scrii in continuare.
Gata! Ai o poza pe chat/blog/site/forum! Succes!

| Andyy007 a răspuns:

Uploadezi imaginea pe un "online file sharing site" (www.imageshack.us) si uploadezi poza acolo.De acolo iti iei linkul, copiezi in commenti si voila. Sper sa te ajute:)