| Țușcă a întrebat:

Cum vand chestii pe imvu si cum fac bani? vreau doar explicatii! fundita cine stie

Răspuns Câştigător
| Minato29 a răspuns:

Si eu m-am jucat. te ajut euhappy Bani i faci usor..In primul rand te joci cu, cainele tau..sau te bagi la get free credit si acolo te pune sa iti instalezi IMVU Toolbar si sa dai like pe facebook si alte prosti. Daca faci astea o sa ai peste 2000 de credite..Si de vandut..trebuie mai intai sa iti cumperi cont vip sa devii designer iar ceea ce creezi poate fi vandut. Daca icerci sa iti cumperi sa zicem niste papuci si incerci sa ii vinzi nu se poate..Imi pare rau. Dar fa chestia cu Toolbar si nu vei mai avea probleme cu banii Funda?