| pufulete_3999 a întrebat:

Daca te-ai putea transforma in orice, dar nu in oameni, in ce te-ai transforma? De ce? Cel mai original primest funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as transforma intr-un inger cazut deghizat ca sa pot face parte din doua lumi si sa ma mut cand imi convine mie dintr-o lume in alta. Ingerii sunt niste spirite pentru mine.

31 răspunsuri:
| albinuta17 a răspuns:

Sincera sa fiu m-as transforma intr-o pasare multicolora ca sa pot zbura deasupra tuturor

| Zuzulake a răspuns:

Pai stiii Puf, as fii o masina de lupta care poate traii in mai multe lumi si as putea citi gandurile. Pt. tine sunt orce! blushing