| pufulete_3999 a întrebat:

Daca ai avea voie sa te transformi in orice de pe lumea asta in afara de oameni, in ce te-ai transforma? DE CE? Funda celui mai original raspuns. Vot celorlalte.

Răspuns Câştigător
| Alissonn14 a răspuns:

Intr-o cioara.De ce? Pentru ca as putea sa traiesc 100 de ani si sa vad ce se intampla in lumea asta...

10 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Intr-o fata confused. De ce? pai ca sa vad cum e laughing

| ζøvع a răspuns:

M-as transorma intr-o inima.dc? pentru ca as ajunge in persoana iubita... :X:X:X.si nimeni nu m-ar putea da la o parte de langa el

| muhuaxela a răspuns:

Intr-o pasare, sa zbor...

| IonelaNela97 a răspuns:

O testoasa big grin

| pufulete_3999 explică:

Pai... sincer si eu am vrut mru sa fiu cioara laughing traiesti mult, vezi ce se intampla si nu ai nici o indatorire. Cioara RULES laughing

| Oliveoo a răspuns:

Eu, sincer m-as transforma intr-un fluture.
De ce? E foarte simplu: pentru ca fluturii traiesc doar o zihappy
Astfel as putea zbura si totusi nu ar trebui sa traiesc asa de mult ca sa ma plictisesc...
Ar fi foarte frumos:X Parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-s fi om, as fi baiat. Daca-s fi obiect, as fi un pian.

| Mashiro a răspuns:

O vrajitore pentru puterile ei invinite sau un vampir pentru nemurire

| GuitarFly a răspuns:

In originalitae tongue normal. As fi cea mai originala laughing

| AllexAlexandra a răspuns:

Pai eu m'as transforma intr'un vampir.Mie cel putin mi s'ar potrivii.Sunt mai singuratica mai diferita si o da imi place la nebunie viata lor.Sunt pur si simplu grozavii. Oricum nu cred ca s'ar putea intampla dar nu pot sa nu imi doresc nu?