| lovelove24 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de jocuri faine... cel mai fain joc fundita big hug xD

Răspuns Câştigător
| GoguStrigoi a răspuns:

Fifa 10, Pes 11, Metin 2, Assassin Cread, Counter Strike, Nfs Carbon, Gta San Andreas, Free Running, Mirror Edge, Raw 2007 si cam atat...

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Mafia 1&2, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mortal Kombat 4(o fi vechi da e unu din cele mai bune, eu inca il joc), Street Fighter 4, Call of Duty 4 Modern Warfare, Battlefield 2 si Bad Company 2, Collin McRae Dirt 1&2, Trine(poate nu o sa te atraga la prima vedere dar daca il joci cu un prieten din joystick e foarte tare), Call of Juarez 1&2, Assasin's Creed 2, Saint's Row 2, Cronnicles Of Riddick 1&2, Unreal Tournament oricare, STALKER mai ales ultimul, Fallout 3, Dead or alive oricare, BioShock 1&2, Call of Chutulu et, etc, etc. Daca te-am ajutat nu miar strica o funda, daca esti amabil.Reciclare de raspunsuri. A mai pus cineva o intrebare la fel si lui ia folosit raspunsul ista, asa ca...

deci funda plsssssss

| thealchemist a răspuns:

Un joc vechi dar greu de egalat e F.E.A.R.

| Aly_1795 a răspuns:

Counter-Strike, NFS, San Andreas, Metinm, Fifa 2010, Call of Duty, Far Cry etc happy

| Pufulete8682 a răspuns:

Call of Duty 1, 2, 3, Modern Warfare2, World at War
@Mihaivilla Sa fim seriosi ce-s cu jocurile alea