| GeorgianaDragus a întrebat:

Dau fundahappy. Cine imi spune niste jocuri pe calculator cu care sa`mi ocup timpul ca de exemplu asemanator cu CS sau ceva de strategie si sa durez mult cu multe nivele si de asteabig grin[sper sa intelegetibig grin]

Răspuns Câştigător
| fantomitzu a răspuns:

Asemanator cu Cs este Left 4 Dead, Killing Floor (ambele sunt cu diferite nivele, numai ca in loc de boti ai zombi ), in general acum la orice joc shooter ai optiunea multiplayer unde poti face tu server si juca ba cu boti ba cu playeri online depinde acum., Ca strategie.nu stiu ar fi Red alert( 3 este cel mai fain), Order of War, Legacy, Company of Heroes, Dawn of War si sunt multe. Sper ca te-am putut ajuta. Succes!

5 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Mai bine iti ocupi timpul citind o carte. Cel putin sa-ti strici ochii pe ceva valoros, nu contrariul.

| GeorgianaDragus explică:

Si as vrea sa stiu de unde sa le iau full big grin

| Vla2xD a răspuns:

Mariohappy

Răspuns utilizator avertizat
| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este un joc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

PS: Parola trebuie sa contina o litera de tipar, un "semn" (@,$, %...), si cel putin o cifra.