| JellyBean12 a întrebat:

Dati-mi si mie ceva de facut pe calculator...adica dupa ce imi termin temele sa am cu ce sa imi ocup timpul, am incercat cu jocuri dar consider ca sunt deja destul de mare pentru jocuri ce ziceti?

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ai incercat sa citesti? Probabil ca nu, altfel nu ai fi incurcat virgulele cu punctele si invers.Nu te cert, era doar un sfat.Ar fi interesant sa vezi ce faceau altii in timpul lor liber ca sa nu te plictisesti tu, in al tau happy

| Gabi19971983 a răspuns:

Downloadeaza de aici camtasia 7 si vei vedea ce repede si frumos va trece timpul!:http://download.rol.ro/camtasia-studio-7-37264.html
Acest program il utilizezi pentru a face tutoriale sau diferite videoclipuri!
Uite cum se foloseste acest program:http://www.youtube.com/watch?v=w-tsEC4X-AU
Si cu acest program ii vei folosi cunostintele in IT! Si vei ajuta sigur oamenii!

Funda?

| kiv1990 a răspuns:

Incearca sa downloadezi cartea: totul despre C/C++ si invata, o sa-ti trebuiasca

| Generalul a răspuns:

Jocurile nu sunt doar pentru copii. Sunt o gramada de jocuri pe PC pentru adulti, care iti testeaza agilitatea, inteligenta etc. Poti sa te uiti la filme pe calculator, poti sta pe facebook, ai o multime de optiuni

| Maryo1o1 a răspuns:

Iati pascal si fa diferite programe sau lucreaza ceva in el...invata informatica si fate hacker sau ceva in it poti face foarte multe, fa un program, un video, o animatie sau e vrei tu dar trebuiesa mai sti si cum sa le faci si in plus trebuie sa mai ai si un pc foarte bun.Succes! Sper ca te-am ajutat.

| MihaiRoman a răspuns:

Omgpop.com

| Iulia295 a răspuns:

Incearca:

1. Howrse (cresti cai);
2. Transformice (aduni branze, merita incercat);
3. Sau poti incerca Rage Comics Romania (www.ragete.com);
4. Woozworld (ai prieteni, casa, animale etc.);

==> SUNT FOARTE FRUMOASE

| Sandu22 a răspuns:

In timpul liber fi reprezentant ladys eu te pot ajuta contacteaza-ma pe vatamanu.samuel@yahoo.com pentru informati

| Kotoko a răspuns:

Incerca sa te uiti la anime, daca vrei thinking

| biencutza97 a răspuns:

Uita-te la un film sau deseneaza...citeste etc ..iesi afara