| EvangelineDS a întrebat:

De ce de fiec000000000000are cand intru pe metin imi da :this application hai failed to start because python22. dlll was not found. re-installing the application may fix this problem? urgent fundoi!

2 răspunsuri:
| Myrunaa a răspuns:

DA! stiu chestia. mi s-a intamplat si mie. deci atunci cand instalezi un metin ti se formeaza un folder cu numele jocului etc... casa deschizi jocul, trebuie sa intrii in folder si acolo sunt mai multe programe prin care si ala unde intrii. tu ai loat iconitza de unde intrii in joc si ai pus-o pe desktop nu? laughing)
asa mi s-a intamplat si mie. pune ce ai mutat inapoi si daca nu vrei sa intrii mereu in folderu ala, fa un shortcuttongue
app ce metin te joci?

| denismaria92 a răspuns:

Pentru ca e metin, cel mai stupid joc din istorie. tongue