| Rebbeccca a întrebat:

De ce nu merge sa downloadez imvu? am dat pe download imi arata in descarcari da pe la 60 si ceva se oprestestraight face Ajutati-ma va rog, FUNDA

Răspuns Câştigător
| KrazZzyXoX a răspuns:

Buna;)
De aici ai incercat sa-l descarci? http://www.imvu.com/signup/download/
Daca da, inseamna ca trebuie sa ai rabdare, niciodata nu merge din prima :))

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Poate e din cauza site-ului d epe acre l-ai luat, sau ai placa video prea slaba.

| Asami a răspuns:

Incearca sa-l stergi si sa-l downloadezi din nou de pe site. La mine a mers din prima... Si daca tot nu merge incearca sa-l instalezi in alt Local Disk poate ala pe care ai incercat e plin. Succes!

| GrumpyGirl a răspuns:

Probabil are virusi. si eu am incercat dar nu mi-a mers deloc. l-am jucat la verisoara mea si nu-i fain jocu'. oricine te-a incurajat sa-l incerci si ti-a spus ca-i fain, nu avea dreptate

| Rebbeccca explică:

Va multumesc! Acum mergebig grin