| Ani28 a întrebat:

De ce nu-mi mai merge ourworld pe calculator?Cand ma loghez se incarca dar nu de tot si nu mai pot sa intru pe our...de ce?cine imi spune de ce nu mai pot sa intru si cum fac sa intru primeste funda(stiu ca am mai pus-o o dat dar nu am primit niciun raspund|: )

1 răspuns:
| ღAngelღ a răspuns:

Heloo! Si eu joc ourworld mi sa mai intamplat hai sa-ti raspund: 1) Posibil ca si calculatorul tau sa se incarce mai greu in unele momente. 2) Poate cineva iti stie parola, sa stii ca sunt heckuri pentru aflarea parolei, si este logat pe el. 3) Pot fi mai multi jucatori in our ingreunand incarcarea si 4) Contul tau poate are prea multe haine in inventar sau are prea multe haine pe avatar. Bafta! Primesc o fundita? puppy dog eyes