| vlad19233 a întrebat:

De ce nu pot descarca nimic de pe urmatoarele site-uri? Altii care au scris la comentarii pe aceste site-uri ii multumesc pentru cel care a postat downloadurile dar eu nu vad nimic in limkurile alea. Cine ma ajuta? Funda.
www.romania-inedit.3xforum.ro
http://www.newfile.3xforum.ro/......MANA_-_NF/
www.wantedsoft.3xforum.ro

1 răspuns:
| Mesaros_Dennis_1997 a răspuns:

Trebuie sa te uiti bine...Nu intotdeauna scrie download.De ex. aici la al 2-lea site scrie MegaUpload si acolo trebuie sa dai click ca sa il poti descarca.La altele trebuie facut cont pentru a vedea link-urile de download