| Yoana3 a întrebat:

De la ce varsta se poate bea energizant?

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Poti sa bei si la 5 ani, oricum un energizant e cam echivalentu a 6 cafele si iti cam beleste ficatul...

12 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai este recomandat dupa 16, 17 ani. Deci poti bea la 17.18, 19 ani de la aceste varste poti incepe.

| DarkBlood32 a răspuns:

De la 18 ani.

| Jiboc_Martina_1992 a răspuns:

Buna!
pai de pe la 15, 16 cam asa!

| mimi2000mimi a răspuns:

De la 16 ani in sus... desi eu mai gustem cand eram mica(pe la 7-8 ani), ca nu stiam ce e.laughing

| wawe a răspuns:

Trebuie sa fi tampit sau inconstient sa bei asa cevawinking

| Jiboc_Martina_1992 a răspuns:

Buna!,cel mai indicat ar fi sa bei energizantul de la maxim 17 ani in sus, dar nu strica sa gusti putin chiar daca nu ai 17, 18 ani! big grin

| vali1985 a răspuns:

De la 18 ani poti sa bei energizant.

| lSummerl a răspuns:

Poti si de la nastere

| Drathmnight a răspuns:

Eu nu iti recomand sa bei asa ceva, indiferent de varsta. sunt foarte periculoase.

| DEBrown a răspuns:

De cand ti s-a format gura...

| AndrewBa a răspuns:

Eu ti-as zice sa nu bei...ca poate crea dependenta si sunt cancerigene.

| chupachups1234 a răspuns:

E doar energizant straight face