| UserAnonim98 a întrebat:

De o luna m-am apucat de tras la fiare acasa. As vrea si eu daca se poate un Program de Antrenament.
Vreau sa lucrez cate 2 grupe de muschi pe zi, si as vrea sa stiu cum sa combin grupele (deltoid,trapez,biceps,triceps,gambe,coapse,antebrat,abd omen,piept, spate). Adica luni sa fac biceps+triceps, iar marti, miercuri, joi, vineri, sambata, duminica ce sa bag? (as vrea sa lucrez 7/7 zile, cu pauze de 3-4 zile intre antrenamentul aceleiasi grupe; iar piept, biceps, triceps, abdomen sa am 2 antrenamente pe saptaman, pentru restul de grupe cate 1 pe saptamana.

2 răspunsuri:
| Jokerh6662 a răspuns:

Du-te la un de asta de culturism daca iti place platesti si tragi calumea la sala happy

| roberttrif079 a răspuns:

Gasesti pe culturism.ro