| alina14 a întrebat:

De unde pot descarca jocuri? Nu am nici un joc pe pc, cand vreau sa descarc un joc de pe net se incarca putin si se opreste pur si simplu deodata si imi apare acolo ca e virusat (eu am un program de antivirus care ma anunta in momentul in care e ceva virusat) si chiar daca insist sa-l descarc tot nu merge pentru ca se opreste sau se blocheaza si am incercat sa descarc si de pe alte site-uri ca am zis ca poate ala era virusat, dar pe degeaba ca la toate imi face asa. Nu stiti vreun site fara virusi in care pot descarca usor jocuri fara sa mi se mai blocheze pc-ul.

Răspuns Câştigător
| ramonna a răspuns:

Www.brothersoft.com

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isohun.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza antivirusu si incearca iar, sau scaneaza computeru de virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu tot incerc sa descarc da nu ereusesc

| pisicuta003 a răspuns:

Nu exista site-uri fara virushi si ai vreun antivirus ca nod32 sau asa ceva pentru ca de aia ty se blocheaza pc-ul... daaa...

| nelutu4 a răspuns:

Da ai dreptate Alina

| jihad a răspuns:

Trebuie sa stergi memoria si sa bagi alta asa am facut si eu si a mers! happy deci incearca cu incredere

| seby_7521 a răspuns:

Mininova.com