| giem20 a întrebat:

De unde pot downloada naruto ultimate ninja storm pe ps2. Ca am pcsx2 0.9.7.

8 răspunsuri:
| TroubleCrew a răspuns:

Inca nu a aparut de ps2 (asa cred) ca nici eu n-am gasit niciunde SUCCKES

| Carlos_3659 a răspuns:

Cam greu!
se gaseste doar in magazine!

| Tudy_7174 a răspuns:

Nu a aparut pentru ca nu este. grafica este prea puternica pentru PS2 si de aia sa facut numai pe PS3 si pe XBOX 360. sorry big grin

| tihulcarazvan a răspuns:

Am cautt dar nu am gasit

| tihulcarazvan a răspuns:

Nici aquma nu am gasit am cautat dar nu am gasit

| tihulcarazvan a răspuns:

Nici acum nu am gasit

| Edi222_5058 a răspuns:

Gieme auzi merge dor pe pc 2 nu-ti trebuie pcsx 2 ca am eu programul pcsx 2 daca vrei are 4 GB Naruto Ultimate Ninja 4 si e si mai tare pcsx2 0.9.6 si tot aia e da poti Naruto Ultimate Ninja Storm nu merge merge pa astea merge pe consola, ps2, ps1, ps3 si PSP da pe calculator nu merge.Nai ce sa faci. Daca vrei naruto ultimate ninja 4 sau 3 sau heroes 2 sau 3.Io iti dadeam Siteu de la Naruto Ultimate Ninja 4 da nul mai stiu Daca Vrei uitate pe you tube Si sa scrie pe youtube NNK si daca iti place Downlodeazatil Ca ala e doar pe PC.PA-PA

| Destructiv a răspuns:

Am eu niste jocuri naruto ultimate ninja storm pentru ps2 si ps3 daca nu iti vor merge la pcsx2 sa descarci pcsx3 emulator pentru info skyp:cristi.borodin/mess:kim_krisi jocuri la ps2 sunt naruto storm sunt de pe naruto planet si stiu ca sunt