| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

De unde pot face rost de urmatoarele cristale:rubin, opal topaz auriu, malachit, samarald, Lapis lazuli, Turcoază, topaz albastru, Ametist, Turmalina albastra si cuart rutilat(in bucuresti)

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai se mai gasesc la muzeuri de natura sau la accea colectie cu reviste si pietre se gaseste la chioscuri de ziare. Funda?

| Balonashee a răspuns:

Pai nu stiu un loc dar stiu la ce fel de magazine se gasesc : La magazine chinezesti si la magazine de bijuteri cu pietre.

Întrebări recente