| alexandrus a întrebat:

De unde pot lua Pro Evolution Soccer 2010 ( sau al fel de an 2009, 2007), pentru telefon mobil Samsung S 3500?

Da ti-mi si instructiunile de instalare a jocului daca stiti!

1 răspuns:
| alecs871 a răspuns:

Pai pentru samsung ce format de jocuri merge? Spre exepmul, pentru sony erricson, merg jocurile care se termina in ". jar", afla si tu ce extensie trebuie pentru samsung, si dupa poti scrie pe google pes2012.(terminatia) download, dar nu prea cred ca o sa gasesti asa ceva... dar, in fine.
Si de instalatoh go on, pus si simplu il pui pe telefon si il deschizi.