| Cosmin_2607 a întrebat:

De unde pot sa descarc EmpireMt2 Cronikal de pe sit nu mai merge!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar 9 ani si iti zic scrii doar metin2 private server si te uiti. OK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stie acelasi lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi pe google empiremt2 si dai pe primul dupa da-i download si ai si hero si cronikal si dupa fa-ti cont si joacate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EmpireMt2 (1).exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/?d=0F3N3HU2

| buzyboss a răspuns:

Vand cont empiremt2 cronikal war lv 130 iteme de lv lui cu HP si tot ce trebuie bani full pentru detalii id de mes s3nzual_boy_madrilanu

| TraDeMaDe a răspuns:

Neeeee www.empirelegacy.net merge 100%la100%

| dorian28 a răspuns:

Am ce cronikal lv 130 mistika full mezzi, critik, posedata, king 2 iteme +9, dimentikata,faranoica,topazio,ascentrele,aqua, anima...si multe altelecine joak metin bagati id meu dorucudalbeanu
winking