| cosmin555 a întrebat:

Dc imi arata Server Down la EmpireMt2. Nu am ban si nici alt cont nu merge mereu arata asa dc? lu varmiu ii merge pe cronikal

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nsh si mie tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa imi arata si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asa imi arata si mie colegamnte curso ala si pe urma server down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi arata asa pe DarkLongju.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am rez problema daca vreti sa va ajut contactati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie tot server down imi zice. ce sa fac? ziceti-mi plsss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este pe forum un laucher numit cronikal. exe inlocuitil cu ala din folderul si apoi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te inregistrezi pe cronikal va trebui sa intri pe darklongju acalo iti va merge daca nu ai darklongju ti-l voi da eu pe adresa:cristian_andrei_98@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa descarci ceva dupa sait dar nu mai e saitu ala acum e altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da man dar acum pe 14 iunie tot asa zice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Serverul in reparatie de asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la fel, si mie imi spune server down, dar acum nu imi mai merege jocul nici jocul nu stiu ce sa iti zic.Nu stiu de ce nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia zis un prieten cati trebuie ceva schourt
si nime nu ti-l da
numa cu bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da nu mai functioneaza...peste cateva luni isi va reveniva mai merge o saptamana si tot asa din an in ansau mai intamplat. E MetinWorld care blocheaza metinuri private, aste nu-s permise de ei si na ***...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin555 e pe servar un nou louncher ams a ti dau linkul:http://www.mediafire.com/? 2hepktrkc6hgd96 il downlaodezi si il bagi in folder si iti va merge dar acum cronikal este off:D:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cad o sai de drumu la cronikal daca stiti contactati-ma id meu:valy_boss9688@yahoo.com ok si multumesc mult daca o sa imi ziceti!happytongue:big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi zice tot server down. ce *** dc face asa ca nu mai misa intamplat la nici un metin empiremt2 e cel mai de **** server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie tot asa arata poate ii devina netu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tot cu luncherul ala imi arata tot server down ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie imi zice dawn crying si l-am si instalat din noubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi apare
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

DC? sad sad sad
Mi-a spus un prieten despre el si acum as vrea saimi fac si eu cont pe el si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge da incearca mai multe iduri de exemplu m4a1m4a1 sau ceva de jenu asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am, eu am 97 si iti da server down fiifndcape vremea a ceea era inchis servar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am rezolvat problema...big grin
cu louncerul ala merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii de ce? pentru ca asa face la toatat lumea si daca iti mai apare server down dai "ok" si dupa aia daca iaras iti apare tot "ok" dai asa pana cand iti intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va merge pentru ca a prins adminul cu hack si l-a inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi cronikal dp site iarasi si sa il inlocuiesti cu cel din fisier!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont fara ban ai prins ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca siteul asta http://91. 121. 180. 105/download/ si descarci hero sau cronikal ce vrei si bagi in folderu cu empiremt2 si va merge