| filaret03 a întrebat:

De unde pot sa iau Metin 35 plsssss ajutati-ma nu stiu de unde

76 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu de unde? si vreau si eu sal am...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaa! ala in chineza nici nu este din metin35! frate uite un site bun unde poti sa iei metin35! www.metin35.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall cine e GM ma poate ajuta sa fiu si eu GA plz plz ofer cont de 89 pe united

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde fac cont pentru metin 35 plssss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dowloadat metin2 gx dar nu-mi apare iconita dc?

| yubaretzul a răspuns:

Nu exista sau nu e terminat!

| ahaahaahaaha a răspuns:

Scz dar numa aia care il platesc foarte scump in ro nu ejte numa in america, china, japonia si cam astea si mie mi se parefelul asta de metin mai fain dar nu ma pot juca nici tu nici altcineva id meu e solyomalex bye bye

| ahaahaahaaha a răspuns:

Mai bine ai juca metin2united
e mult mai tare si ai cal armat de la inceput nu trebuie sal hranesti si incepi de la ll 30 asa ca bafta

| kaiak13 a răspuns:

Calin2003 5432109876

| kaiak13 a răspuns:

Calin2003 boc12345

| kaiak13 a răspuns:

Eu lv 72 pe metin2 logju3

| kaiak13 a răspuns:

Fret un sait de 100 metin2 se ceama top 100 metin2

| kaiak13 a răspuns:

Am alt metin2 si este privat se numeste newlongju saitul este www.newlongju.eu!

| alexandru123_9645 a răspuns:

Mai bine intra pe metin2 server privat si vezi multe metine

| tibiboss a răspuns:

Ba da nici unul nu merge mai ales ala cu u1u1 e copil de tinichea