| Denii_1157 a întrebat:

Despre ce asi putea sa scriu pe blogbatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Despre tine,viata de zii cu ziibatting eyelashesa
ai putea sa mai bagi si seriale,melodii,videoclipuri funny,imagini cu atisti preferati,sau cu orice altceva,o poveste interesanta,o intamplare haioasa din viata ta,poze de cand erai un bebe mic si dragalaslaughing,mncaruri delicioase,retete, poti sa scrii un oracol, in orice caz ceva interesant.mai vezi tu.happyfunditzzza?

5 răspunsuri:
| andreea_6675 a răspuns:

Pentru binele omenirii, nu te'as sfatui sa scrii pe blog. mai inainte invata gramatica

| Theodor2010 a răspuns:

Gramatica asta greu rau...ma rog scrie despre orice iti vine in minte
http://theodoruniverse.wordpress.com/

| monica2000 a răspuns:

Daca ai un blog despre cineva scrii despre acea persoana.

| macgyver a răspuns:

Iti poti face un cont aici : blog. Cei care administreaza site-ul te vor ajuta sa incepi.

| GGeorgel a răspuns:

Pai daca dai pe google despre blog o definitie scurta ar fi un un jurnal online...deci poti scrie despre viata ta de zi cu zi si de "aventurile" tale ^_^